​Міністр юстиції Великої Британії на конференції в Лондоні прокоментував можливість покарання путіна

«Ми повинні бути терплячими», – сказав міністр юстиції Великої Британії Домінік Рааб про суд над путіним. Темою конференції в Лондоні були питання відповідальності за військові злочини в Україні. Домінік Рааб додав, що в минулому лідерів, звинувачених у злочинах, зрештою притягували до відповідальності, повідомляє Польське радіо.

«Караджич опинився в британській в'язниці, Чарльз Тейлор був ув'язнений, Мілошевич потрапив під суд. На нашому боці справедливість і історія. Ми повинні бути терплячими», – сказав політик.

Карім Хан, генеральний прокурор Міжнародного кримінального суду, заявив на конференції, що рішення видати ордер на арешт російського президента було безпрецедентним. «Уперше в історії судді Міжнародного кримінального суду визнали за необхідне видати ордери проти лідера та високопосадовців держави, яка є постійним членом Ради Безпеки ООН», – сказав прокурор.

У Лондонській конференції з питань відповідальності за військові злочини в Україні взяли участь представники понад 40 країн.

Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.