Адмінресурс Попова в дії
- Подробиці
- Опубліковано 11.03.2012 12:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2957
Як вже повідомляли «Конфлікти і закони», Партія регіонів продовжує обробляти київських пенсіонерів. Влада чудово усвідомлює, що ні її, ані її ставленика Попова, що посідає місце КМДА в абсолютно протизаконно, у Києві не сприймають. Київські пенсіонери також погано ставляться до влади і безпосередньо до Попова. І як Попов не піариться, кияни чудово бачать його діяльність – без результативність роботи і абсолютне нехтування волевиявленням киян.
Тим паче, що вже декілька місяців Попов і його команда шукає підступів до київських пенсіонерів. Так, вже «Конфлікти і закони» повідомляли, що Попов за бюджетні кошти вирішив себе піарити, а тому передплатив київських пенсіонерів на провладну газету Вечірній Київ, яка співає ставленику Партії регіонів дифірамби.
Проте деякі свідомі пенсіонери, розуміючи, що Попов витрачає бюджетні кошти, відмовлялись від нав’язливої передплати. Та яке вони отримали здивування, коли у своїх поштових скриньках таки побачили газету Вечірній Київ з фото Попова на першій шпальті. А річна передплата на цю газету становить 450 грн. Тож пан Попов витратив чималеньку суму з бюджету на свій піар, а люди отримують до поштових скриньок макулатуру, яку не бажають читати.
Також за бюджетний кошт Попов відправив по квартирах київських пенсіонерів людей, які поздоровляли від його імені з 8 березня жінок похилого віку і давали б їм листівки. А це теж – чимала сума, оскільки роботу таких ходоків потрібно ще оплатити.
Проте Попов і його команда і на цьому не зупинились. Тепер пенсіонеркам телефонують з Київської адміністрації, щоб від імені Попова також поздоровити їх зі святами. І ще невідомо, скільки бюджетних коштів витратить Попов і його команда задля просування провладного кандидата, якого кияни не лише не сприймають, а й відверто зневажають.
Також з цієї категорії...

Прокуратури прокоментувала звільнення від кримінальної...
12 февр. 2014 г.

Посадовцям Голосіївської РДА повідомлено про...
29 июл. 2015 г.

Київська поліція завершила розслідування ДТП,...
16 сент. 2017 г.
Набираючі популярність...

У США обговорюють військові варіанти...
23 авг. 2025 г.

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.
СБУ затримала залізничника-агента фсб, який...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі