Київська транспортна прокуратура повертає набережні столичній громаді

naberegnaya

 
Апеляційний господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги Київського транспортного прокурора щодо звільнення набережної річки Дніпро вздовж Наводницького парку столиці та зобов’язав орендарів звільнити набережну.

Даний позов було заявлено в інтересах Київської міської ради та комунального підприємства (балансоутримувача набережної) до Регіонального відділення Фонду державного майна по м. Києву за результатами перевірки щодо законності швартування плавзасобів на Набережному шосе вздовж парку.

Встановлено, що Фонд, не маючи законних повноважень, передав в оренду приватним підприємствам «Одисей» та «Каліпсо ХХІ» частину набережної Дніпра, яка перебуває в комунальній власності столичної громади, для розміщення плавзасобів, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.