З чиєї кишені платить штрафи Олександр Попов?

mer popov

 

Коли Київське міське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів звернулось до голови Київської міської держадміністрації Олександра Попова зі скаргою на порушення прав ветеранів з боку начальника Управління соціального захисту населення Тетяни Костюренко, – підлеглої Олександра Попова, - і директора Київського палацу ветеранів Геннадія Глєбова, знайшлися серед загалу ветеранів такі, що пророкували невдачу, оскільки в особі пана Олександра вони бачили лише колишнього виконавця «кришталево чистого КГБ».

Щоправда, нема де правди діти, цей підрозділ комуністичної влади таки добряче допік суспільству свавіллям і неповагою до законів. Але ж, майте Бога в серці, жодним судом України не доведено про злочинні дії колись такої відомої і шанованої організації! І хіба, скажіть на милість, вчорашні служителі «правої руки компартії» не стоять сьогодні в однім строю із «славними захисниками Вітчизни»? Хіба ж вони не отримують і собі такі ж славні пенсії і нагороди?

Але коли оптимістичні ветерани навели незаперечні аргументи, то противники звернення до київської влади були присоромлені:

-18 стаття Закону Верховної Ради про звернення громадян, – майже прокурорським тоном виголосив котрийсь з ветеранів, - зобов’язує керівника будь-якого рівня розглянути скаргу в присутності скаржника, дослідити всі документи і дістати на руки письмову відповідь від представника влади, і не просто чергову відписку, а вмотивовану відповідь по суті скарги!

На тому і порішили.

Але минув рік, пішов, слава Богу, другий, а відповіді таки як не було, так і немає. Вже частина ветеранів почала і собі зазнавати сумніву – чи у правовій державі ми живемо? І якби не сентенція з боку голови фракції Партії регіонів у Київській міській раді Олексія Омельяненка, похитнулася б ветеранська віра і у сучасну владу ПР і особисто в Олександра Попова:

«Мы видим изменения, которые идут в Киеве. Говорить о том, что сейчас принимаются незаконные решения - нельзя. Наоборот, исправляются ошибки, допущенные предыдущей властью. Решения по этим вопросам напрямую декларируются Поповым. И наша первоочередная задача - помочь ему в том, чтобы исправить ошибки, допущенные предыдущим мэром».

Але найбільш скептично налаштованих ветеранів вже не влаштовували ні славослів’я, ні відвертий замах на запровадження у столиці України вже відомого із нашої з вами історії «єдиноначалія».

«Действующий столичный градоначальник Леонид Черновецкий сегодня ничего не решает. Власть сосредоточена в руках главы КГГА Александра Попова». Об этом в ходе сегодняшней пресс-конференции заявил глава фракции Партии регионов в Киевсовете Алексей Омельяненко /Інтернет/.

Ветерани вирішили допомогти Олександру Попову так, як радив його сподвижник Омеляненко, і подали на голову КМДА до Окружного адміністративного суду м. Києва за бездіяльність та порушення 18 статті Закону про звернення громадян.

Довго Виконавча служба Міністерства юстиції шукала приводів не відкривати виконавчого провадження проти місцевої влади та її керівника, аж, нарешті, після повторного звернення до суду, який ухвалив зобов’язати Олександра Попова виконати Закон і розглянути скаргу Київської міського відділення ВОВ, до голови КМДА надійшов виконавчий лист на підставі ухвали Окружного адміністративного суду за №2а-12240/10/2670 від 07.02.11р. про зобов’язання Київській державній адміністрації створити комісію з метою розгляду та вирішити питання, порушені у зверненні Київського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів від 18.06.10р № 32.

Цієї ж думки додержується і Державна служба з питань інвалідів і ветеранів під орудою Володимира Маслакова, яка листом від 15 травня зазначає:

« Служба на додаток до попередніх звернень (таких аж три! - авт.) в черговий раз просить вжити всіх необхідних зусиль та заходів з боку усіх зацікавлених сторін щодо визначення шляхів вирішення наявних проблем, пов’язаних з функціонуванням Палацу ветеранів». Але ні суд, ні Державну службу з питань інвалідів і ветеранів , ні ветеранів Київського міського відділення ВОВ голова-мер слухати не збирається. Та й для чого? Адже в нього є різноманітні заступники з надзвичайно розвиненим почуттям юридичної відповідальності та законності – Т. Костюренко та Л. Новохатько, які, не вдаючись до юридичної рутини та порпання у статтях законів, прямо і щиросердно відповідають: «Усі не скаржаться, тільки ви одні і скаржитесь!»

І то правда: стіни Палацу ветеранів по Бастіонній,11 прикрашають портрети сталінських генералів, а портретам Героїв України місця немає! І у музейній кімнаті Палацу можна не шукати інформації про Героїв Крут або про славний подвиг колишнього студента КІНГу Георгія Москаленка та робітника Віктора Кукси, які 1 травня 1966 року підняли над Києвом національний прапор Центральної ради Української Народньої Республіки. А українські політв’язні? А самоспалення Олекси Гірника на могилі Тараса на знак протесту проти зросійщення України і перетворення її на колонію більшовицької Росії? На жертовний подвиг останнього, як запевняє керівництво Палацу, ветерани «у 65-річчя визволення Києва» вважають недоцільним вивішувати портрет Олекси Гірника. І ніхто не скаржиться! Ні партдепутат комуніст Цибенко «со товаріщі», який взявся до цілком демократичних норм сталінської конституції фізично не допускати українських ветеранів-державників до Палацу, ні різноманітні соціалісти та воїни радянської інтервенції до сусідніх країн – ніхто не скаржиться! Палац ветеранів за державний кошт перетворений на заповідник мертвого і вже гнилого Союзу. З кожним роком, як відзначив на зборах голова Київського «Меморіалу» Роман Круцик, все зростає кількість червоних ветеранів – учасників Другої світової війни, яку окупаційні сили, що збройно повалили законний Уряд УНР і насадили жорстокий терористичний режим комуністичної окупації, охрестили «вітчизняною». А заступник Олександра Попова В. Новохатько ну ніяк не добере, чого конкретно вимагають ветерани-державники.

Можливо, саме тому і не спішить «мер» виконувати постанову суду і звернення Державної служби з питань інвалідів і ветеранів. Напевно, йому необхідний «другий термін» князювання у столиці в ролі «єдиного керівника», який взявся б «навести порядок». А тим часом, як повідомляє виконавча служба від 20.04.12 р. за підписом начальника відділу Державної виконавчої служби В.А. Калевича, «мер» Попов оштрафований на 680 грн за першим штрафом та на 1360 за другим! Цікаво знати, чи з власної кишені заплатив цей «мер-голова», чи вдався до державного бюджету, інтереси якого так щиро кинулась захищати вся Партія регіонів і її представник у Раді Олександр Попов?

Олесь ГРИБ, голова Печерського відділення ВОВ

 Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.