Столична прокуратура подала позов проти рейдерів, що захопили Лук’янівський ринок

luk prokuraturaПрокуратурою столиці подано позов до Господарського суду міста Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу «Лук’янівський ринок». 


Встановлено, що Управлінням з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві ради Лук’янівський ринок незаконно продано з аукціону ТОВ «Квіткова Галявина» за заниженою вартістю.

У позові поставлено вимогу про зобов’язання ТОВ «Квіткова галявина» повернути комунальне майно територіальній громаді.

Як уже повідомлялося, прокуратурою міста Києва 04.04.2012 року опротестовано рішення Шевченківської районної ради щодо включення цілісного майнового комплексу «Лук’янівський ринок» до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Наразі протест перебуває на розгляді у Київраді, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 грудня обговорив наступні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.