Працівника «Київмлин» тяжко травмовано. Винні на лаві підсудних

kievmlin

 
Прокуратурою Подільського району столиці скеровано до суду кримінальну справу стосовно начальника зміни елеватора ПрАТ «Київмлин», якою порушено правила техніки безпеки, внаслідок чого підлеглим працівником отримано тяжкі тілесні ушкодження (ч.2 ст. 271 КК України – порушення вимог законодавства про працю).


Начальником зміни не здійснено продувку повітрям шлюзового отвору від пилу та полови. Натомість, дано вказівку підлеглим провести його ручне очищення. Під час виконання цих робіт права рука апаратника по обробленню зерна потрапила в працюючий шлюзовий отвір та їй ампутувало 2-5 пальці правої кисті.

Кримінальним кодексом України за порушення вимог законодавства про охорону праці, яке спричинило тяжкі наслідки, передбачено покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 5 років, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.