За роки незалежності Дніпровський район втратив 30% дитсадків

sadki

 
У Дніпровському районі Києва фактично втрачено більше 30 дитсадків – їх виведено з мережі дошкільних навчальних закладів, здано в оренду або приватизовано. Так, наприклад, на масиві «Березняки» працюють лише 7 із 15 дитсадків, які свого часу тут було збудовано. Якщо врахувати, що на сьогодні в районі функціонують 70 ДНЗ, то можна стверджувати, що 30% закладів дошкільної освіти припинили своє існування. Про це заявив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Андрій Странніков.


«Ще на початку 90-х років, коли спостерігалась тенденція спаду народжуваності, закриття київських дитсадків набуло характеру епідемії. Сьогодні ж, коли столиця вийшла з демографічної кризи, понад 75% дошкільних установ переповнені. І перейматися питанням влаштування своїх дітей до дитсадку батькам потрібно уже з народження дитини», - зазначає Андрій Странніков.

За словами депутата, мешканці вулиць Березняківської та Серафимовича розпочали масштабний рух за повернення колишнього садка № 89 (вул. Березняківська, 4-а), який ще у 1992 році було виведено з мережі дитячих дошкільних навчальних закладів.

В «УДАРі» повідомляють, що на сьогодні частина приміщення колишнього дитячого садка №89 перебуває на балансі Київського університету імені Бориса Грінченка, який у свою чергу здає в оренду частину приміщень авіакомпанії «Україна Аеро-Альянс».

«Вказана компанія, за повідомленням Головного управління комунальної власності КМДА, мало того, що з травня минулого року фактично перебуває там нелегально (договір оренди закінчено і не було подовжено), а ще й заборгувала 90 тис. гривень орендної плати. При цьому, є рішення Київради про доцільність приватизації саме цієї частини колишнього дитсадку. Тобто, комунальна власність продовжує розбазарюватись, а в цей час батьки оббивають пороги дитсадків з проханнями взяти їхніх дітей «понад норму», - наголошує депутат.

А. Странніков переконаний, якщо відновити діяльність тих дитсадків, що свого часу були виведені з мережі ДНЗ, але на сьогодні ще не приватизовані, було б частково вирішене питання корупції в системі дошкільної освіти.

«Батькам не довелось би платити так звані «благодійні внески» та стояти в черзі по два роки, аби влаштувати свою дитину в садочок. На жаль, така ситуація склалась не лише у Дніпровському районі, але й по всій Україні», - резюмує депутат від фракції «УДАР».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.