Азарова і Тігіпка запустили в небо під Кабміном
- Подробиці
- Опубліковано 05.12.2012 11:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3189

Учасники акції тримали прапори Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Батьківщина молода", партії "Фронт змін", ВО "Свобода" та ГО "Молодий рух України", а також плакати з написами: "Оцінка уряду Азарова незадовільна", "Давай, до свіданія!", "Да пашлі ви".
Також в учасників були картонні фігури Миколи Азарова, Сергія Тігіпка та Дмитра Табачника з прив’язаними до них гелієвими кульками.
За словами активіста "Батьківщини молодої" Олега Куявського, уряд Микола Азарова, зокрема, скасував незалежне оцінювання при вступі до вищих навчальних закладів, чим було створено потужну корупційну систему, а також повністю зруйнував медицину. "Крім того, уряд Азарова осоромив Україну на весь світ, підписавши угоду на мільярд з невідомими шахраями. Тому уряд Азарова, давай, до побачення", - наголосив Куявський.
На завершення акції мітингувальники запустили у повітря картонні фігури Азарова, а також Дмитра Табачника та Сергія Тігіпка з прив’язаними до них білими повітряними кульками.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.01.2026 11:19
Збито та подавлено 103 ворожих БпЛА28.01.2026 11:11
690 москалів подохло минулої доби на українській землі27.01.2026 09:55
Збито та подавлено 135 ворожих БпЛА27.01.2026 09:55
880 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 27 січня обговорили такі теми:


Коментарі