Кличко: Найближчим часом столична влада планує реорганізувати роботу «міської електрички»
- Подробиці
- Опубліковано 03.09.2014 16:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5007
Столична влада планує найближчим часом реорганізувати роботу «міської електрички», зокрема, буде зменшений інтервал руху. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Реалізація даного проекту «наземного метро» не потребує великих грошей і часу, але його запуск дозволить вирішити проблему, пов'язану з пасажироперевезенням в години пік. Більш того, станції наземного метро знаходяться в безпосередній близькості до транспортних розв'язок, зупинок громадського транспорту і підземного метро. Зараз ми опрацьовуємо проект і, сподіваюсь, нам вдасться його запустити на початку наступного року», - сказав Віталій Кличко.
Мер Києва відзначив, що найближчим часом будуть запущені 90 оновлених вагонів метро, і ще 30 перебувають на стадії оновлення. «Вони підвищеної потужності і споживають менше електроенергії», - зазначив Кличко.
Також з цієї категорії...

У Києві працює оновлений центр...
16 июл. 2013 г.

Державтоінспекція просить водіїв не паркувати...
16 авг. 2013 г.

У Києві на хабарі у...
12 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

Трампа не влаштовує пропозиція путіна...
28 апр. 2025 г.

Біглий янукович отримав другий вирок...
28 апр. 2025 г.

Заробляв на переправленні військовозобов’язаних: столичні...
28 апр. 2025 г.
Останні новини
28.04.2025 21:59
Біглий янукович отримав другий вирок в українському суді28.04.2025 20:26
Як українці годують чиновницьку касту: цифри, які шокуютьВедуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни
Коментарі
Дорогие мои! Если она будет ходить так как сейчас - ваше нетерпение будет глубоко возмущено:))) Поэтому вся надежда, что наведут порядок и будут придерживаться расписания.
А педалик провел в Киевраду воров и дерибанщик и теперь опять идет в ВР!
Сайт: vladasurec.blogspot.com