У Дарницькому лісництві киянин самовільно захопив 1,4 га землі – відкрито кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 17.02.2013 20:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2523
Київська природоохоронна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття понад 1,4 га землі Дарницького лісопаркового господарства (ч. 3 ст. 197-1 КК України «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво»).
Працівник Дарницького лісопаркового господарства у 1979 році отримав службове житло на території Дарницького лісництва.
Згодом будинок він обніс парканом, самовільно зайнявши понад 1,4 га землі лісового фонду.
Крім цього, на захопленій ділянці він ще й самовільно збудував декілька господарських споруд загальною площею 129 м2.
За висновками Державної екологічної інспекції у м. Києві розмір збитків, спричинених самовільним зайняттям земельної ділянки лісового фонду та самовільним будівництвом, складає 283 тис. грн.
Відомості про кримінальне правопорушення Київською природоохоронною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Досудове слідство у кримінальному провадженні доручено Дарницькому райуправлінню міліції, повідомляє прес-служба Київської Природоохоронної прокуратури.
Також з цієї категорії...

УДАІ зустрілося зі столичними перевізниками
17 июл. 2013 г.

Освітлення київських вулиць передадуть у...
3 июл. 2015 г.

У столиці правоохоронці затримали чоловіка,...
16 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...

Линдсей Лохан отправили под домашний...
29 мая 2011 г.

Одеський суддя намагається «зам’яти» кримінальні...
26 сент. 2012 г.

Валерій Карпунцов: Парламент працює незлагоджено,...
8 янв. 2013 г.
Останні новини
30.07.2025 10:16
Збито-подавлено 51 ворожий БпЛА30.07.2025 09:14
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні обговорили гарячі новини України та світу на 30 липня
Коментарі