Лідери опозиції закликають киян долучитися до акції протесту 2 квітня біля Верховної Ради (ВІДЕО)
- Подробиці
- Опубліковано 01.04.2013 18:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2320
Лідери трьох опозиційних фракцій – Об’єднаної опозиції «Батьківщина», партії «Удар» та ВО «Свобода» - ще раз закликали киян долучитися до акції протесту 2 квітня біля Верховної Ради.
Про це йдеться у спеціальному відеозверненні.
Наводимо його текст.
Арсеній Яценюк, голова фракції «Батьківщина»:
- Дорогі кияни! У кожного міста повинен бути мер, тим більше в української столиці. Мер, який турбується про громаду. Мер, який думає, як відремонтувати школи і лікарні, як забезпечити наших дітей дитячими садками, як, в кінці кінців, прибрати сніг із вулиці. Ми хочемо, щоб в Києві був мер, обраний київською громадою: наш мер.
Прийдіть, будь ласка, на акцію. Адже це не політична акція - це акція київської громади в боротьбі за право бути господарями в своєму місті. 10 година, Верховна Рада. Наш Київ. Наш мер.
Віталій Кличко, голова фракції «Удар»:
- Якщо вам не байдужі процеси, які проходять в столиці, якщо ми, кияни, впевнені в тому, що можемо змінити ситуацію – приєднуйтеся до акції завтра біля Верховної Ради. Ми впевнені в тому, що ми можемо врятувати самоврядування. Ми можемо врятувати наше славне місто – столицю України. І я впевнений, що разом ми зможемо досягти того, що Київ буде справжньою європейською столицею, в якій кожен киянин буде жити комфортно.
Олег Тягнибок, голова фракції ВО «Свобода»:
- Шановне товариство, мешканці столиці! Банда, яка сьогодні знаходиться при владі на печерських пагорбах, забирає в нас надважливі речі. Вони нищать парламентаризм, вони вже майже повністю хочуть зруйнувати місцеве самоврядування. Але ми повинні боротися. Ми повинні відстояти священне право обирати і бути обраними. Я переконаний, що Київ може мати нормальну, достойну, справедливу владу, яка буде успішно керувати на благо громади.
Отож приєднуйся, шановний киянине, до акції опозиції, яка буде проходити завтра о 10 годині ранку під Верховною Радою. А також ми запрошуємо вас приєднуватись до усіх тих заходів, які будуть організовувати опозиційні сили, а також активна громадськість заради збереження місцевого самоврядування в столиці. Ми, парламентська опозиція, зробимо максимум, що від нас буде залежати, у Верховній Раді. Але ми потребуємо вас на вулицях заради підтримки і заради нашої спільної перемоги.
Також з цієї категорії...

Столичне підприємство заборгувало державі за...
14 окт. 2013 г.

Учасники захисту Майдану ініціювали створення...
1 мар. 2014 г.

Прокуратура через суд відстоює право...
14 апр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 мая 2025 г.

1040 москалів подохло минулої доби...
19 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі