Активісти знайшли лише шістьох госпіталізованих працівників Святошинського РУВС
- Подробиці
- Опубліковано 14.07.2013 11:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2449
На жаль, потрапити до лікарень вдалося лише народним депутатам України, оскільки громадських активістів туди просто не пустили.
Так, у Центральному госпіталі МВС України, що по вулиці Бердичівська, 1, відвідувачі хворих не знайшли взагалі. Адміністрація госпіталю повідомила, що до них не поступали працівники Святошинського РУВС.
У Госпіталі ГУ МВС України в місті Києві хворих було лише шестеро. Зі слів В. Арієва, вони виглядали цілком здоровими та сиділи на своїх ліжках.
Разом із тим, підполковник міліції Безух Лариса Миколаївна, начальник госпіталю головного управління МВС України в місті Києві, повідомила, що працівники отруїлись невідомими токсичними речовинами, мають значні забої грудної клітки та пошкоджені сухожилля і не можуть пересуватися самостійно.
Ще п’ятьох госпіталізованих працівників Святошинського РУВС знайти так і не вдалося.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.11.2025 08:43
Збито та подавлено 92 ворожі БпЛА27.11.2025 08:37
1140 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 26 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі