За втручання прокуратури працівникам інституту виплатили борги по зарплаті за три місяці
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2013 15:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2963
Досудовим розслідуванням встановлено, що керівник вказаного закладу упродовж трьох місяців поточного року не виплачував своїм підлеглим заробітну плату, заборгувавши їм близько 160 тис. гривень. Натомість у цей же період директор інституту скерував кошти підприємства у сумі понад 1 млн гривень на оплату послуг охорони, юридичних та комунальних платежів та інші не першочергові потреби.
Зважаючи на грубе порушення посадовцем трудового законодавства, відомості про вчинення ним кримінального правопорушення було внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 175 КК України – Умисна невиплата заробітної плати.
Під час досудового розслідування керівник інституту відшкодував зарплатний борг у повному обсязі, і наразі матеріали кримінального провадження прокуратурою направлені до суду для прийняття рішення.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.07.2026 22:13
Трамп закликає Нетаньягу вивести війська з Сирії та Лівану14.07.2026 21:28
Двоє шахраїв ошукали літніх киян на понад 8 мільйонів гривень14.07.2026 10:59
Збито та подавлено 7 ракет та 108 ворожих БпЛА14.07.2026 09:13
1120 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 14 липня


Коментарі