Депутати «Батьківщини» вирушили на захист затриманих під КМДА активістів
- Подробиці
- Опубліковано 02.10.2013 09:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2562
Голова Політради «Батьківщини» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк разом із депутатами фракції приїхали до Шевченківського відділку міліції, де утримують активістів, затриманих сьогодні біля КМДА. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі «Батьківщини».
Спершу ворота до відділку біли зачинені, проте згодом депутатів пустили до приміщення.
У холі їх зустріла людина в міліцейській формі з камерою. Що він робить та навіщо знімає народних депутатів, міліціянт відповісти не зміг.
Наразі Арсеній Яценюк та народні депутати перебувають у керівництва відділку.
Депутати також намагалися зв'язатися з міністром МВС Захарченком. У його приймальні повідомили, що міністр повернеться, проте за десять хвилин сказили, що той перебуває на засіданні уряду.
Нагадаємо, сьогодні під час сутичок біля будівлі Київради було затримано кілька активістів, зокрема, журналістку Тетяну Чорновол. Арсенію Яценюку та депутатам «Батьківщини» вдалося «відбити» Тетяну Чорновол у правоохоронців і її випустили з автозака. Проте, за даними «Батьківщини», кількох активістів доправили до Шевченківського відділку міліції.
Також з цієї категорії...

Окружний адмінсуд Києва відмовив у...
27 апр. 2012 г.

Державтоінспекція просить водіїв не паркувати...
16 авг. 2013 г.

УДАР евакуював своїх співробітників з...
9 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Чи почула влада тих, хто...
25 апр. 2025 г.

Черговий економічний рекорд у зростанні...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі