Сьогодні у лікарнях перебувають 62 особи, постраждалі внаслідок силового розгону Майдану і сутичок на Банковій
- Подробиці
- Опубліковано 06.12.2013 18:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2843
На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебувають 62 особи, постраждалі внаслідок силового розгону Майдану в ніч на 30 листопада і сутичок на Банковій 1 грудня. Про це повідомив голова комітету ВР з прав людини, народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан на брифінгу в Штабі національного порятунку, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».
Він зазначив, що у більшості постраждалих - закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку і численні забої. Депутат передав журналістам списки всіх постраждалих, які перебувають на лікуванні, з зазначеними діагнозами по кожній людині. В цілому внаслідок сутичок 30 листопада і 1 грудня до медичних установ Києва звернулося 242 особи, серед яких 5 іноземних громадян.
«Хочу окремо сказати по затриманих хлопцях. Майже у всіх них закриті черепно-мозкові травми і забої. Ми вчора відвоювали Владислава Загоровка – він наразі перебуває в Олександрівській лікарні. І залишатиметься там ще три дні. Ми спільно з представниками Уповноваженого Верховної Ради з прав людини відвідуємо затриманих осіб, забезпечуємо їх медикаментами і з’ясовуємо, чи надають постраждалим необхідну медичну допомогу», - зазначив Валерій Пацкан.
Депутат також повідомив, що юристи опозиційних сил зараз готують документи для подання апеляцій на арешт постраждалих хлопців, адже вже у понеділок заплановані засідання суду по цих справах.
Також з цієї категорії...

Мережу столичних аптек примусили розрахуватися...
25 июн. 2013 г.

Прокуратура завершила розслідування у справі...
11 сент. 2013 г.

Процес голосування у Києві відбувається...
31 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Історична зустріч без практичних результатів
17 авг. 2025 г.

Поліцейські затримали молодика, який намагався...
17 авг. 2025 г.
Останні новини
18.08.2025 10:15
Збито 88 ворожих БпЛА18.08.2025 10:07
940 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.08.2025 14:20
Збито-подавлено 40 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 серпня обговорили такі теми:
Коментарі