Віктор Балога: до Києва стягують трактори, екскаватори і МАЗи для боротьби з народом
- Подробиці
- Опубліковано 25.01.2014 10:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5336
Як повідомляє на сторінці #ЄвроМайдан Фейсбуку Віктор Балога, у ці хвилини на територію Загону технічної служби Державної служби з надзвичайних ситуацій на вулиці Івана Кудрі, 11 стягується техніка з усіх сусідніх областей.
Уже зараз там знаходяться 3 трактори, 7 екскаваторів, 8 МАЗів і два ЗІЛи-131 без номерних знаків. Є інформація, що техніку будуть звозити всю ніч, а вранці очікують аналогічні колони з Чернігівської області.
«Запобігти. Врятувати. Допомогти». - це гасло кожного рятівника. Але уся ця техніка звозиться не для порятунку людей, а щоб допомогти владі боротися з власним народом і барикадами на Майдані Незалежності.
Я звертаюся до офіцерів, рятівників, усіх, з ким працював у МНС. Ми з вами йшли разом не один рік, багато з вас знають мене особисто. Хлопці, не дайте цій техніці виїхати за територію Загону. Усі ці роки ви були героями, коли рятували людей. Зараз ситуація вимагає від вас знову ними стати і не застосовувати важкі машини проти мирних громадян. Як би на вас не тиснули - знайдіть у собі сили не зрадити нашому гаслу!
Також з цієї категорії...

Проти київського тюремника порушено кримінальну...
2 апр. 2012 г.

Яка аптека? Варенична! Януковський Попов...
14 мар. 2013 г.

Липовий співробітник «Київенерго» виніс з...
3 авг. 2018 г.
Набираючі популярність...

За два дні поліція Києва...
25 сент. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

путін зіштовхує Китай з Європою
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі