У Києві на місці Леніна встановлено пам’ятник золотому унітазу
- Подробиці
- Опубліковано 03.02.2014 15:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6061
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Комісії молоді та студентства.
Унітаз, покритий фарбою кольору, що схожа на золото, за допомогою драбини було встановлено на Бесарабці на постаменті, де нещодавно стояв Ленін.
«І хоча золотий унітаз в нашій країні асоціюється, в першу чергу, з однією людиною, наше послання насправді спрямовано зовсім не йому. Ми вважаємо, що Янукович абсолютно неадекватно сприймає реальність і не розуміє того, що відбувається в країні. Ми вважаємо, що звертатися до нього вже немає жодного сенсу. Натомість ми звертаємося до позафракційних депутатів та адекватної частини депутатів партії регіонів. Ми хочемо сказати Вам – досить! Досить працювати на золоті унітази для однієї людини та її родини, досить грати за чужим сценарієм і вести країну у прірву громадянського конфлікту, а, можливо, і братовбивчої війни! Знайдіть в собі мужність та силу вийти з під контролю власника золотого унітазу! Завтра кожен з Вас має можливість змінити хід української революції та зупинити ескалацію конфлікту. Станьте на бік українського народу, проголосуйте за «Акт відновлення конституційного ладу зразка 2004 року» та увійдіть в історію України, як люди, що допомогли дати початок відновленню миру і спокою у нашій спільній державі. Ви й самі знаєте, що потрібно зробити!» - звертається до депутатів молодь.
Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада збереться на чергову сесію, під час якої очікується переформатування більшості та повернення до Конституції України в редакції 2004 року.
Також з цієї категорії...

Проти київського тюремника порушено кримінальну...
2 апр. 2012 г.

Ты кто такой? Или -...
25 янв. 2013 г.

На Оболоні чиновники приватизували підвал...
26 июл. 2014 г.
Набираючі популярність...

У Німеччині пропонують призупинити виплати...
4 авг. 2025 г.

На столичній Оболоні затримали харків’янина,...
4 авг. 2025 г.

СБУ затримала російську агентку, яка...
4 авг. 2025 г.
Останні новини
05.08.2025 13:20
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі04.08.2025 20:16
Критерії того, що війна добігає кінцяПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі
А в Межигорье самая сраная жопа!
А серое вещество жопой не заменишь!
Люди! Меняем одну жопу на голову с нормальными мозгами!