Прокуратура розпочала розслідування за фактом отруєння людей їжею зі столичного супермаркета
- Подробиці
- Опубліковано 13.03.2014 16:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4313
Прокуратура Подільського району Києва розпочала кримінальне провадження за фактом масового отруєння людей продукцією, придбаною в одному з супермаркетів на Подолі. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва.
Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України - порушення встановлених санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.
Проведення досудового розслідування доручено органам внутрішніх справ, його хід перебуває на контролі прокуратури.
Крім того, прокуратурою винесено постанову про проведення перевірки, в рамках якої буде надана оцінка діям службових осіб Держсанепідемслужби щодо повноти державного контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства при функціонуванні вказаного закладу.
Як відомо, упродовж 6-7 березня поточного року 10 осіб, які придбали готову кулінарну страву у вказаному супермаркеті, були госпіталізовані з ознаками харчового отруєння. Лабораторними дослідженнями встановлено, що збудник хвороби (патогенний стафілокок) містився у плові з курячим м'ясом, який був приготовлений у кулінарному цеху цього закладу.
Також з цієї категорії...

Київська влада примушує вчителів і...
9 сент. 2013 г.

Прокуратура та міліція розпочали слідство...
11 янв. 2014 г.

Арбузов таки чув усіх і...
18 мар. 2014 г.
Набираючі популярність...

Евросуд по правам человека разрешил...
8 февр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.

«За антивоєнну позицію російські окупанти...
6 июл. 2025 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі