Поліція Київщини затримала чоловіка, який спокусився на майно селянина
- Подробиці
- Опубліковано 17.02.2016 16:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1853
Здобиччю крадія став наручний годинник та мобільний телефон. Правоохоронці знайшли та повернули викрадені речі потерпілому, а на 30-річного чоловіка, громадянина Грузії, очікує кримінальна відповідальність. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.
16 лютого до чергової частини Вишгородського відділу поліції зателефонувала схвильована жінка та повідомила, що до будинку, в якій мешкає її батько, проникли невідомі особи.
Виявилося, що заявниця також мешкає у селі Лютіж, але на іншій вулиці. Про те, що хтось намагається через вікно проникнути до хати, побачила випадково та відразу зателефонувала на номер спецлінії: «102».
Отримавши інформацію, на місце події негайно виїхала група реагування патрульної поліції. Чоловік, який проник до житла, не встиг з викраденими речами зникнути. Біля будинку його було затримано. Крадієм виявився 30-річний громадянин Грузії.
У присутності понятих у нього вилучено наручний годинник та мобільний телефон. На місце події викликана слідчо-оперативна група.
Стосовно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Також з цієї категорії...

Кличко не дасть Олесю Довгому...
29 окт. 2012 г.

Столітні ліси «Пущі-Водиці» можуть стати...
20 дек. 2012 г.

У столиці поліцейські затримали двох...
5 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...
Дві години телефонної порожнечі
21 мая 2025 г.

До десяти років позбавлення волі...
21 мая 2025 г.

Американський президент зацікавлений у бізнесі...
21 мая 2025 г.
Останні новини
21.05.2025 19:09
Позов до Держави Україна: що вирішив суд21.05.2025 11:48
Дві години телефонної порожнечіУ результаті удару, під час проведення занять на стрільбищі військової частини, загинуло 6 військовослужбовців, понад 10 - отримали поранення
Коментарі