Суд з’ясує, наскільки законно орендувалися приміщення київського кінотеатру «Жовтень»
- Подробиці
- Опубліковано 10.04.2014 15:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3038
За її словами, перевіркою, проведеною за зверненням Департаменту комунальної власності КМДА, встановлено, що з 2011 року ТОВ «Кіноман» безпідставно користується приміщеннями цілісного майнового комплексу державного комунального підприємства кінотеатру «Жовтень» для здійснення своєї підприємницької діяльності.
«На сьогодні встановлено, що Київрада не приймала рішення про надання в оренду «Кіноману» цих приміщень. Так само не існує жодних судових рішень про визнання права цього товариства користуватися цим майном. Саме тому, захищаючи законні інтереси територіальної громади, яка по суті позбавлена можливості ефективно розпоряджатися своєю власністю, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом», - наголосила прокурор та додала, що судовий розгляд цієї справи не позбавляє ТОВ «Кіноман» права на законних підставах укласти з Департаментом комунальної власності КМДА договір оренди зазначених приміщень.
Наразі суд оголосив перерву у засіданні до 28 квітня.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.06.2026 11:45
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА16.06.2026 11:36
1230 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.06.2026 21:15
Опір Ірану змусив США визнати закінчення війниВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 червня


Коментарі