Директора «Житнього ринку» спіймали на хабарі
- Подробиці
- Опубліковано 05.05.2014 12:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2620
У ході спільної спецоперації прокуратури Подільського району м. Києва та райуправління міліції викрито генерального директора КП «Житній ринок» під час одержання неправомірної вигоди у сумі 42 тис гривень.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва.
Встановлено, що посадовець вимагав кошти від представника приватного підприємства за надання в оренду приміщень ринку для проведення відеозйомки.
Правоохоронці затримали директора у службовому кабінеті під час передачі йому грошей. Варто відзначити, що посеред робочого дня посадовець перебував у нетверезому стані.
Наразі зловмиснику оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).
За клопотанням слідчого підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з обов’язково визначеним розміром застави у сумі майже 100 тис гривень. Досудове розслідування триває.
Також з цієї категорії...

В столиці, на проспектах Перемоги...
7 июн. 2013 г.

Кличко заявив, що квартплата у...
30 мая 2015 г.

Кличко перевірив, як тривають рятувальні...
25 февр. 2016 г.
Набираючі популярність...

Російський дрон влучив в укриття...
14 февр. 2025 г.

«Підручник із культом»: вчимо українських...
15 апр. 2025 г.

У Києві 38-річний місцевий рецидивіст...
21 авг. 2025 г.
Останні новини
21.08.2025 09:17
Збито-подавлено 577 цілей противника21.08.2025 09:09
830 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 21 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі