Кличко: Ключове завдання – щоб МАФи не платили за кришування ні міліції, ні прокуратурі, а сплачували податки у бюджет Києва
- Подробиці
- Опубліковано 24.07.2014 12:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 20949
Ключове завдання для столичної влади - щоб МАФи не платили за кришування міліції, прокуратурі, а сплачували податки у бюджет Києва. Уже найближчим часом буде проведена спеціальна нарада з підприємцями, де ми запропонуємо єдині та прості правила гри. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час спілкування з підприємцями, які проводили пікет на площі Лесі Українки, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Найближчим часом ми проведемо спеціальну нараду з підприємцями, представниками департаменту благоустрою, ЗМІ та громадських організацій, де запропонуємо єдині та прості правила гри, над якими зараз працюємо. На сьогодні у столиці близько 20 тисяч незаконних МАФів, які ні копійки не платять до бюджету. Впевнений, що нам потрібно навести лад із розміщенням МАФів та торгових точок у Києві, адже вони не повинні псувати зовнішній вигляд нашого міста», - наголосив Кличко.
Водночас, у коментарі журналістам мер столиці зазначив, що кожен киянин знає про безлад із встановленням МАФів у столиці. «Наше ключове завдання – навести лад у Києві. Не може бути жодних виключень: якщо МАФи стоять біля виходів з метро та безпосередньо на зупинках громадського транспорту – вони створюють небезпеку для громадян. Ті МАФи, які продають алкогольні напої, сигарети – не повинні розташовуватися біля дитсадків та шкіл», - сказав Віталій Кличко.
Також з цієї категорії...

«Беркут» напав на мирну демонстрацію...
14 февр. 2013 г.

Із 7 по 10 травня...
6 мая 2016 г.

Слідчі повідомили про підозру чоловікові,...
8 окт. 2020 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі
А еще нужно чтобы любого чиновника который терроризирует (террориста) кончать на месте.