Прокуратура спростувала причетність працівника столичної прокуратури до ДТП у Вишгороді

prok riev new

 
У зв’язку з поширенням у деяких ЗМІ повідомлення щодо можливої причетності помічника прокурора Солом’янського району міста Києва до ДТП, яке сталося 27 липня у місті Вишгород Київській області, повідомляємо, що вказана інформація не відповідає дійсності.


Жоден з працівників прокуратури Солом’янського району міста Києва не причетний до цієї дорожньо-транспортної пригоди.

Більше того, наголошуємо на тому, що посади помічника прокурора району не існує у штатному розписі прокуратури міста Києва.

Прес-служба прокуратури міста Києва



Коментарі

  +0 #1 Алекчандр 28 июл. 2014 г., 21:11:53
Я не знаю кого из прокурорских ублюдков автор недостатьи выгораживает, но если будет очень интересно, то я могу объяснить у кого и при каких обстоятельствах в прокуратуре состоит виновник ДТП. Все, что написано, - банальное отбеливание прокурорсих крыс! И еще - вчера друг на день приехал из АТО - радовался каждой минуте! А тут пьяндылыги мажы гонки устраивают! Отправте их повоевать!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.