За втручання прокуратури киянам повернуть землю у центрі столиці вартістю 15 млн грн
- Подробиці
- Опубліковано 23.08.2014 20:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7585
Вказану земельну ділянку по вулиці Народного ополчення Київрада у 2006 році передала в оренду столичному товариству для будівництва житлового комплексу з об’єктами соціальної інфраструктури. Незважаючи на те, що термін договору закінчився ще у 2011 році, земельну ділянку підприємство не повернуло, а будівництво на ній так досі і не розпочало.
Крім того, вказане товариство заборгувало до столичного бюджету понад 2 млн грн орендної плати за землю.
У своєму позові прокуратура вимагала зобов’язати підприємство повернути до комунальної власності спірну ділянку, привівши її у належний стан.
Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.02.2026 09:55
Повітряні Сили тримають удар - збито та подавлено 54 ворожі цілі17.02.2026 09:26
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого


Коментарі