До Дня Києва на Контрактовій з’явиться фонтан Сковороди з wi-fi
- Подробиці
- Опубліковано 16.03.2015 12:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3022
На Контрактовій починається реконструкція скверу, допомогти з якою місту погодилися меценати. До Дня Києва в оновленому сквері буде «філософський фонтан Сковороди», зона wi-fi, нові газони і система їх поливу. Про це написав мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Фейсбук, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.
«Кілька ремарок з приводу вчорашніх подій на Контрактовій площі, де активісти знесли будівельний паркан навколо скверу. Я розумію, що паркани в Києві стали дратівливим чинником. Але не кожна будівельна огорожа - незаконна забудова і негатив для міста. Наприклад, на Контрактовій починається реконструкція скверу, допомогти з якою місту погодилися меценати. І повністю фінансують цей проект», - зазначив Віталій Кличко.
Він зауважив, що до Дня Києва в оновленому сквері з’явиться «філософський фонтан Сковороди», зона wi-fi, нові газони і система їх поливу. «Ми хочемо, щоб у киян з'явилася ще одна комфортна зона відпочинку європейського рівня. І ми це зробимо. Хочу звернутися до активної громадськості: столична влада завжди відкрита для спілкування, готова відповідати на будь-які питання. Тому все ж таки варто спочатку розбиратися, що і як зносити-ламати. А головне: навіщо. Якщо ми разом, всі кияни, хочемо зробити наше місто європейським і красивим», - зауважив Віталій Кличко.
Також з цієї категорії...

Прокуратурою розслідується кримінальна справа щодо...
9 июл. 2012 г.

У Києві на Березняках за...
13 авг. 2013 г.

У Дарницькому районі коханець закопав...
15 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

Кристалізація головного протиріччя
8 сент. 2025 г.

Суд оголосив померлим військового, тіло...
8 сент. 2025 г.

СБУ затримала агента фсб, який...
8 сент. 2025 г.
Останні новини
08.09.2025 22:22
СБУ затримала агента фсб, який готував теракти в Одесі08.09.2025 20:22
Кристалізація головного протиріччя08.09.2025 10:08
Збито та подавлено 112 ворожих БпЛА08.09.2025 10:03
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі