Кличко, як і обіцяв, зареєстрував і вніс проект рішення про розторгнення договору оренди земельної ділянки на Осокорках
- Подробиці
- Опубліковано 21.05.2015 16:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2662
«Конфліктні будівництва - це головний біль, який дістався нам у спадок. Ми зараз вирішуємо проблеми, які були закладені декілька років тому. Але їх потрібно розв’язувати, і ми будемо це робити. Я зареєстрував і сьогодні вношу проект рішення про розторгнення договору оренди та скасування рішення Київради про відведення земельної ділянки на Осокорках. І цій ділянці має бути наданий статус скверу. «Зеленбуд» отримав завдання привести територію до ладу, озеленити та висадити дерева», - зазначив Віталій Кличко.
Мер розповів, що вчора був на Осокорках і спілкувався з місцевими мешканцями, які підтримують ідею зробити сквер на цій ділянці. «Я завжди говорив і ще раз повторю: інтереси громади - насамперед. І їх я відстоюватиму в першу чергу. І ще. Хочу зазначити: там «Скай-буд» заявив, що судитиметься з місцевими мешканцями і столичною владою. І що влада заважає бізнесу і його інвестиціям. Так от: юридичну допомогу мешканцям ми забезпечимо. Підкреслю, не тим, хто безчинствував і бив людей. А інвесторам ми як раз допомагаємо - прозоро видаючи усі документи, створюючи конкурентне середовище і враховуючи при цьому інтереси громади!» – наголосив Віталій Кличко.
Мер звернувся до депутатів Київради з тим, щоби вони розглянули питання щодо Осокорків як невідкладне в комісіях, винесли його на наступне засідання і ухвалили відповідне рішення.
«Усі питання, ще раз наголошую, мають вирішуватися в правовому полі - і громадськість висловлювати свою позицію, і бізнес працювати та платити податки в бюджет», - підкреслив Київський міський голова.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.05.2026 09:55
Збито та подавлено 246 ворожих БпЛА25.05.2026 09:49
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.05.2026 10:10
Збито та подавлено 604 цілі: 55 ракет та 549 ворожих БпЛА24.05.2026 09:18
1110 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 25 травня


Коментарі
на редактора денег не хватает?
Подсказываю даром: розірвання