На проспекті Возз’єднання «Мерседес» ледь не знищив заправку
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2015 18:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3543
Сьогодні, на початку сьомої години ранку, на проспекті Возз’єднання, неподалік Петровського шляхопроводу, трапилась дорожньо-транспортна пригода з важкими наслідками. Тут автомобіль «Мерседес Бенц», що рухався у напрямку Ленінградської площі, на повному ходу врізався в електроопору неподалік АЗС. Машина відновленню не підлягає. В її салоні знаходився водій та пасажир. Обоє з важкими травмами опинились в лікарні. Розпочато розслідування.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УДАІ Києва.
Ось як прокоментував цю пригоду начальник столичної ДАІ Святослав Зубицький: «Прикро, але подібні пригоди на столичних вулицях ще трапляються. Їх основна причина – значне перевищення швидкості водіями. Що стосується конкретно цієї пригоди, то трапилась вона вранці за хороших погодних умов. Транспорту було обмаль. І все ж водій не зміг впоратись з керуванням. Лише за збігом обставин ніхто із інших водіїв не потерпів. Серйозна загроза з жертвами була для працівників автозаправочної станції, адже неважко уявити, чим закінчилася б поїздка, якби водій на такій швидкості опинився на заправці.
Відпускний сезон триває. І зараз на вулицях нашого міста доволі багато водіїв з інших регіонів. І киянам і гостям хочу порадити дотримуватись швидкісного режиму, не дозволяти собі сідати за кермо після вживання спиртного і загалом бути уважними і поважати один одного».
Також з цієї категорії...

У дитячому садочку в Києві...
21 нояб. 2012 г.

За позовом прокуратури у Києві...
17 янв. 2014 г.

У столиці за добу викрадено...
1 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Реанимация януковича
2 сент. 2025 г.

Станом на 12:20 у Києві...
7 сент. 2025 г.

Поліція Києва викрила 23-річного юриста,...
8 сент. 2025 г.
Останні новини
12.09.2025 12:24
Свідома форма зради12.09.2025 11:23
Збито та подавлено 33 ворожих БпЛА12.09.2025 11:15
890 москалів подохло минулої доби на українській землі11.09.2025 09:42
Збито та подавлено 62 ворожих БпЛА11.09.2025 09:08
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 10 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі