Кличко підписав розпорядження про заходи щодо запобігання корупції у міській адміністрації

rozporyadgennya roruptsiya

 
Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження про затвердження плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації на 2015-2017 роки. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.


План заходів був розроблений за участі громадських експертів, які входять до Антикорупційної ради при Київському міському голові.

Зокрема, комплекс заходів передбачає проведення сертифікації системи міського управління, під час якої буде оптимізовано організаційну структуру КМДА та районних у місті Києві державних адміністрацій та будуть розмежовані повноваження на різних рівнях.

На веб-порталі територіальної громади Києва також будуть оприлюднені посадові інструкції держслужбовців та інформація про функціональні повноваження структурних підрозділів міської адміністрації. До того ж на порталі будуть розміщені документи, які приймаються за підсумками нарад у КМДА. Структурні підрозділи адміністрації міста та комунальні підприємства використовуватимуть виключно систему електронних закупівель товарів, робіт та послуг. Інформація про це буде розміщена на веб-порталі КМДА.

Також для упередження корупційних ризиків будуть забезпечені виключно конкурсні та публічні процедури призначення керівників комунальних підприємств. Результати службових розслідувань, аудитів і перевірок та заходів реагування на них будуть оприлюднені на веб-порталі.

Заплановане також створення переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності із зазначенням повної і вичерпної інформації щодо кожного з об’єктів, земельних ділянок, які знаходяться в оренді, будівельних майданчиків та майданчиків для паркування, інших об’єктів. Для підприємств, які знаходяться у комунальній власності, будуть розроблені єдині вимоги щодо звітності, зокрема будуть опубліковані дані про надходження коштів до бюджету міста від паркування.

На єдиному веб-порталі будуть опубліковані дані про рекламні площі та надходження до бюджету від їх використання, звіти про використання коштів цільових програм та звіти навчальних закладів та медичних установ про витрачання ними благодійних коштів та добровільних пожертв.

Буде проведена інвентаризація всіх адмінпослуг, які надаються міською владою, та впроваджено електронний формат надання найбільш популярних адміністративних послуг. При Київському міському голові створять експертну раду з питань надання адмінпослуг.

Програма також передбачає публічне звітування щодо виконання бюджету міста Києва.Комментарии

  +0 #1 Вита 28 авг. 2015 г., 17:50:56
Да ты сначала запрети своим подчинённым премии себе выписывать по 20000 тысяч!!! И тогда уже с коррупцией начни бороться.
  +0 #2 Скептик 28 авг. 2015 г., 17:54:27
Все Ваши заходи - деньги на ветер, впрочем как и задумано, единствеено правильный заход это -срок по статье "умышленное вредительство" и "измена родине" со сложением сроков.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Білоруський правозахисний центр «Весна» оприлюднює імена затриманих – станом на зараз їхня кількість сягає 413, але дані оновлюються

подробнее

Опрос

Нужно ли объявить импичмент Зеленскому за посягательства на Конституцию?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.