Чоловіка, який погрожував підірвати гранату в парку «Дружби народів», взято під домашній арешт
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2015 10:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4246
Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України (незаконне придбання, носіння, зберігання бойових припасів).
Нагадаємо, 15 вересня у парку «Дружби народів» правоохоронці затримали чоловіка, який погрожував підірвати гранату. Після тривалих перемовин з міліціонерами зловмисник погодився здатися та віддати боєприпас.
Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Деснянського району столиці.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.12.2025 22:22
СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек20.12.2025 12:00
Збито та подавлено 31 ворожий БпЛА20.12.2025 11:51
1090 москалів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини станом на 20 грудня


Коментарі