Біля ГПУ пройде акція «Шокін з’їхав з глузду»
- Подробиці
- Опубліковано 27.10.2015 21:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4471
28 жовтня о 10.00 відбудеться акція «Шокін з’їхав з глузду!», під час якої громадські активісти на швидкій з лікарями привезуть генеральному прокуророві Віктору Шокіну гамівну сорочку – «усмєрітєльную рубашку». Про це повідомляє Центр протидії корупції.
Акція пройде під стінами Генеральної прокуратури України за адресою: вул. Різницька 13/15 та під Адміністрацією Президента з боку Лютеранської вулиці, куди активісти вирушать після прес-брифінгу.
Як стало сьогодні відомо, Віктор Шокін ініціював прокурорську перевірку МЗС України у зв’язку з оприлюдненням міністром закордонних справ Павлом Клімкіним вимог Європейського Союзу щодо повної заміни чотирьох представників ГПУ у складі конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора. Шокін вбачає «ознаки кримінального правопорушення, спрямованого на підрив авторитету органів державної влади» в діях МЗС.
Проте, вже котрий місяць поспіль дипломати ЄС «натякають» українській владі на необхідність замінити членів конкурсної комісії, делегованих генеральним прокурором, на «осіб, що не є політиками або держслужбовцями».
Іншими словами, Шокін, який сам став наріжним каменем на шляху України до скасування віз з ЄС, вбачає кримінал у діях МЗС, що всіма дипломатичними способами намагається наблизити країну до безвізового режиму з Європою!
У брифінгу візьмуть участь:
народні депутати-члени Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції та комітету ВР з питань міжнародного співробітництва;
Сергій Сидоренко, головний редактор Європейської Правди
Дарина Каленюк, «Центр протидії корупції»
активісти «Автомайдану», Центру ЮЕЙ, ініціативи Реанімаційний пакет реформ тощо.
Антикорупційні організації вимагають від Президента Петра Порошенка невідкладно внести подання в Верховну Раду щодо звільнення В.Шокіна з посади генпрокурора, адже його дії свідчать про повну професійну непридатність та втрату адекватності.
Також з цієї категорії...

Після сутичок на Грушевського в...
23 янв. 2014 г.

Судитимуть трьох осіб за незаконне...
24 мар. 2016 г.

Постраждалий упізнав двох злочинців, серед...
14 апр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Сирський - совковий непотріб чи...
15 апр. 2025 г.

Чи хоче Трамп слабшого долара...
22 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
28 апр. 2025 г.
Останні новини
28.04.2025 09:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі27.04.2025 10:03
1030 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі