У Київраді пропонує перенести Музей історії Києва у приміщення Гостинного двору

gostin dvir

 
Фракція «УДАР» у Київраді пропонує перенести Музей історії Києва у приміщення Гостинного двору і таким чином зберегти від знищення дві столичні пам’ятки. Про це йдеться у заяві фракції «УДАР» у Київраді, повідомляє прес-служба.


“Окружний адміністративний суд Києва відмовився забезпечити призупинення Постанови Кабінету міністрів про виведення Гостинного двору з Державного реєстру пам’ятників архітектури, фактично давши зелене світло на його приватизацію, а отже - на перетворення його з історичної пам’ятки, яка належала громаді, у приватний бізнес-проект”, - йдеться у заяві столичного осередку“УДАРу”. Депутати вимагають передати приміщення Гостинного двору у власність київської громади і не допустити його приватизації.

“Ми пропонуємо такий обмін. Нехай цей “новодєл” на розі вулиць Пушкінської і Богдана Хмельницького забирають у державну власність і віддають Укрреставрації, а в Гостинному дворі оселиться Музей історії Києва і таким чином після років поневірянь і існування у коробках нарешті отримає гідне приміщення для своєї експозиції”, - зазначають в “УДАРі”.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.