Опубліковані фото і відео стрілянини в автомобіль таксі в Оболонському районі
- Подробиці
- Опубліковано 21.12.2015 16:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2995
В Оболонському районі столиці обстріляли автомобіль таксі. У результаті один із пасажирів отримав смертельну травму, іншого — із вогнепальним пораненням руки доставили у лікарню. Про це повідомляє прес-служба МВС України, передають «Конфлікти і закони».
Подія трапилася близько 2-ї години ночі. Правоохоронці отримали повідомлення про те, що неподалік від торгового центру на мосту з автомобіля «БМВ» стріляли у таксі.
За викликом відразу виїхали автопатрулі та слідчо-оперативна група. Встановлено, що компанія відпочивала у ресторані. Згодом у них виникла словесна суперечка із двома невідомими чоловіками, яка була вичерпана.
Коли ж компанія викликала таксі і поїхала додому, їхній автомобіль наздогнав «БМВ». З нього пролунало кілька пострілів із невстановленої вогнепальної зброї.
У результаті смертельну травму отримав пасажир, 1977 р.н., а його товариш, 1970 р.н., вогнепальне поранення правої руки, тож чоловіка доставили у лікарню. На даний момент його життю нічого не загрожує.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та затримання зловмисників, які втекли з місця події автомобілем «БМВ» сірого кольору.
Також з цієї категорії...

«УДАР» закликає Попова не робити...
5 мар. 2012 г.

МОЗ розповсюджує конфіденційну інформацію про...
15 мая 2012 г.

В Киеве правоохранители открыли 5...
11 апр. 2013 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі