У Києві взято під варту двох молодиків, які до смерті забили безхатченка та покалічили ще двох
- Подробиці
- Опубліковано 18.01.2016 11:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1753
Київською місцевою прокуратурою №3 (Деснянський район) повідомлено про підозру 21-річному та 17-річному чоловікам, які нанесли тяжкі тілесні ушкодження безхатченкам, внаслідок чого один з них помер, а інші отримали тяжкі травми. Зловмисникам інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Подія сталася 13 січня в підвалі одного з будинків у Деснянському районі столиці. Зайшовши до підвальних приміщень будинку, молодики побачили трьох безхатченків. Під час конфлікту, який виник між присутніми, зав’язалася бійка.
Розлючені хлопці наносили безпритульним удари руками та ногами, а також іншими предметами - дерев’яною палицею та пательнею. Як наслідок, один із чоловіків помер, а двоє інших були доставлені до лікарні з чисельними травмами.
Правоохоронці по гарячих слідах затримали молодчиків. Зауважимо, що 17-річний затриманий вже був судимий за грабіж та мав умовне покарання.
Наразі молодикам оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді арешту.
Їм загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Також з цієї категорії...

Прокуратурою міста Києва на 10%...
28 мая 2012 г.

У Київському СІЗО стало більше...
13 июл. 2012 г.

З 10 жовтня у Києві...
9 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

Якщо США не нададуть Україні...
3 июл. 2025 г.

Цей рік будемо згадувати з...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершився03.07.2025 12:10
Знешкоджено 40 ворожих БпЛА03.07.2025 12:04
1000 кацапів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі