«Замковолодарі» роблять другу спробу відібрати у киян берег Дніпра

zamkovolodari1

 

«Оновлена» земельна комісія вчора збиралася проголосувати за легалізацію протиправно захопленої земельної ділянки на березі Дніпра з побудованим на ній шикарним маєтком, незважаючи на кримінальну справу проти правопорушників та відмову попереднього складу Київської міської ради приймати завідомо неправомірне рішення. А нахабні власники самобуду подають до суду на мене та Олену Притулу (головного редактора «Української правди»).

9 лютого 2016 року на земельній комісії, дивним чином, знов з’явилося скандальне питання щодо протиправної легалізації САМОВІЛЬНО ЗАХОПЛЕНОЇ та ЗАБУДОВАНОЇ й обнесеної капітальним парканом земельної ділянки в межах прибережної захисної смуги Дніпра (30 м від розрізу води) по вул. 2га Лінія, діл.17-а площею 0,0872 в Оболонському районі м. Києва (поряд з кооперативом «Чорнобилець») громадянкою Розовик Оленою Леонідівною.


Ця ділянка є однією з трьох на території згаданого маєтку з замком, про який я неодноразово писала під час своєї каденції депутата Київради VII скликання (мій пост від 24.06.15 р. https://m.facebook.com/olena.yeski…/posts/10206813860133404…), й знаходиться посередині. Крайня ліва самозахоплена ділянка (також обнесена парканом) на легалізацію поки не подається.

zamkovolodari2

zamkovolodari3

Незрозуміло лише ЧОМУ Департамент земельних ресурсів замість того, щоб, відповідно до своїх посадових обов’язків, виявляти самозахоплення та повертати землю киянам, готує документи щодо легалізації зазначеного порушення та безкоштовної передачі безцінної київської землі нахабній правопорушниці. Чому цей проект рішення знов виноситься на земельну комісію???

Можливо, співробітники Департаменту взагалі не бачили статті 60 та 61 Земельного Кодексу, відповідно до яких у 100 м зоні великої річки не можна надавати ділянок не лише для будівництва, але і для садівництва у тому числі.

Минулий склад Київради не наважився підтримати правопорушників, робоча група при земельній комісії, куди я входила (головою був Sergei Levada), детально вивчала зазначене питання та зафіксувала відповідні порушення чинного законодавства, зокрема Земельного та Водного кодексів України, з боку громадянки Розовик та проголосувала за відмову у надання їй ділянки. Більш того, за моєю заявою було порушено відповідне кримінальне провадження.

Проте, вчора нова земельна комісія Київради під керівництвом пана Міщенка (який, до речі, дуже уважно вислуховував мою думку з інших питань), не забажала навіть дати мені можливість донести до їх відома результати нашого дослідження та висновки з цього питання. Було дивно спостерігати, як депутат Непоп, ще на першій хвилині мого виступу, дав команду своїм колегам включити мікрофони, щоб мій відключився, й перебивати, а пан Міщенко агресивно перервав на півслові. Лише через те, що ми здійснювали фото та відео зйомку процесу голосування, не вистачило десь одного голосу для ухвалення рішення на користь правопорушників. Обурило, що ніхто з депутатів земельної комісії не голосував проти!!! Чотири особи утрималося. Справа пішла на екологічну комісію, яка, сподіваюся, буде більш принциповою.

Крім того, для посилення тиску громадянка Розовик подала до суду на мене та головного редактора «Української правди» Олену Притулу (дуже вдячна «Українській правді» та всім ЗМІ, які висвітлювали цю скандальну ситуацію у минулому році) щодо нібито перешкоджання її законним правам та інтересам, а також захисту своєї честі, гідності та ділової репутації.

Дуже прошу киян та ЗМІ не залишатися байдужими – лише надання максимальної публічності цій ситуації зможе врятувати берег Дніпра від протиправного будівництва, а також масової легалізації самозахопленої землі та самобудів.

Олена Єскіна, facebook.comКомментарии

  -1 #1 sergey 10 февр. 2016 г., 20:35:29
Они ждут третьего майдана.
  +0 #2 Вася Петечкин 10 февр. 2016 г., 20:40:11
Да как-то все равно...
Очередные игры дяденек с баблищем :lol: :lol: :lol: :lol:
Пусть порезвятся, детишки ;-)
  +0 #3 Наталия 10 февр. 2016 г., 21:14:14
Когда хомосапиенс возводит такие стены - это говорит о неадеквватности, о желании прыщика надуться побольше. А в Департаменте и Инспекции землю, к сожалению, на сегодня не защищают, с Законами не считаются. Вот ввести бы уголовную ответственность лиц, принимающих несоотвтствующие Закону решения и жестко их преследовать. Ибо ЗЕМЛЯ - это не тряпка какая-то и не колечко с камушками. Земля, вода - то, что дает жизнь. а негодяи все гребут и гребут. Прохиндеи-чиновники им потакают. И не противно ли им от себя самих?
  +0 #4 Гарик 10 февр. 2016 г., 21:28:38
Пока во всех структурах не справяться с коррупцией, порядка в стране не будет.
  +1 #5 ANIvan 10 февр. 2016 г., 21:32:31
Чому так відбувається?Тому, що самозахопленню може протистояти тільки самосуд...дикунство,але іншого шляху нема,нажаль.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Дарницький суд. Трансляція рішення судді Заставенко у справі «Медведчук проти Стуса». P.S. Рішення «іменем України» винесене

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.