На отриманні хабара в сумі 4 тисячі грн затримано посадовця Київського СІЗО
- Подробиці
- Опубліковано 25.05.2016 15:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1630
Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ у місті Києві та Київській області затримано оперативного працівника – майора внутрішньої служби Київського СІЗО при отриманні неправомірної вигоди у розмірі 4 тис. грн.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Вказані кошти правоохоронець отримав від громадянина за пронесення на територію СІЗО заборонених речей, а саме: SIM-картки, мобільні телефони, алкогольні напої та згорток, зовні схожий на психотропну речовину – амфетамін.
Після отримання неправомірної вигоди правопорушника затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією усього майна.
Наразі проводиться комплекс необхідних слідчих та інших процесуальних дій.
Також з цієї категорії...

Інспектори столичної ДАІ лише за...
9 февр. 2014 г.

Мережа столичних аптек «Фармації» –...
28 мар. 2014 г.

Кличко: Постраждалі від афери «Еліта-Центр»...
30 дек. 2014 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
2 апр. 2025 г.

1410 кацапів подохло минулої доби...
2 апр. 2025 г.

Ворог продовжує атакувати Сили оборони...
2 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан і ведучий 24 Каналу Ігор Гаврищак у військовому зведенні на 2 квітня обговорили такі теми:
Коментарі