Працівникам столичного підприємства виплатили 85 тис. гривень боргу по зарплаті

prokuratura obolon

 
Прокуратура Солом’янського району направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника столичного підприємства, котра безпідставно не виплатила своїм підлеглим 85 тис. грн заробітної плати за 4 місяці роботи. Про це «Конфліктам и законам» повідомили у прес-службі прокуратури Солом’янського району міста Києва.


Встановлено, що 16 працівників товариства, що займається випробуванням протипожежної та охоронної системи, не отримали заробітну плату за березень-червень поточного року. Натомість директор, маючи на рахунках підприємства достатньо коштів, витратила понад 200 тис. грн на оренду приміщень та витрати підприємницької діяльності.

Лише після втручання прокуратури району, в ході досудового розслідування посадовець погасила заборгованість у повному обсязі.

Наразі матеріали кримінального провадження за ч.1 ст. 175 КК України («Невиплата заробітної плати») прокуратурою направлені до суду для прийняття рішення.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.