У Києві затримали групу серійних викрадачів автомобілів
- Подробиці
- Опубліковано 23.06.2016 19:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1527
В орендованому зловмисниками гаражі вилучили, крім щойно викраденої «Toyota», два автомобілі, а також різноманітне приладдя для скоєння злочинів і речові докази, які підтверджують їх причетність до інших угонів. Затримані чоловіки – раніше судимі.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».
Близько третьої ночі двоє чоловіків на «Mercedes» заїхали у двір будинку на бульварі Кольцова. Зловмисникам знадобилося кілька хвилин, аби нейтралізувати сигналізацію припаркованого автомобіля «Toyota» та відкрити іномарку. Вже на двох машинах злодії поїхали в гаражний кооператив, де вони орендували один із боксів.
Саме у гаражі їх затримали оперативники карного розшуку київського Главку поліції. Слідчо-оперативна група вилучила на місці події ще два автомобілі – «Mercedes», на якому пересувалися крадії, та «Honda» (на цей час встановлено - раніше викрадену). Крім того, правоохоронці вилучили електрообладнання для відкриття автомобілів, станції радіозв’язку, кілька мобільних телефонів, засоби, які блокували сигнали про місцезнаходження дорогих іномарок, а також речові докази, які підтверджують їх причетність до інших викрадень транспорту: номерні знаки, речі з автомобілів, навіть дитяче крісло.
Слідчі Святошинського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Наразі проводиться ряд слідчих дій.
Доставлені до управління чоловіки – 43-річний киянин та 37-річний житель Київщини. Обидва – раніше судимі за аналогічні злочини. Киянин у серпні минулого року був затриманий за угон. Тоді суд арештував його на два місяці, а після закінчення цього терміну підсудному була обрана міра запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання. На цей час те кримінальне провадження слухається у суді.
Затримані чоловіки обґрунтовано підозрюються у вчиненні ще п’яти викрадень транспортних засобів, серед яких «Toyota», «Lande Rover», «Honda».
Також з цієї категорії...

З ініціативи «УДАРу» ділянку на...
22 мар. 2012 г.

Прокуратура Киева отстаивает в судах...
23 апр. 2013 г.

У Києві судитимуть організатора замовного...
7 сент. 2013 г.
Набираючі популярність...

ЄС повинен піти далі для...
24 мая 2012 г.

Партия регионов – террорист номер...
29 мая 2012 г.

Деньги, предназначенные на лоббирование интересов...
26 сент. 2012 г.
Останні новини
06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з СШАВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі