У Києві поліція розшукує вокзального «мінера»

vokzal zaminuvannya

 
Сьогодні близько 3:30 ночі до чергової частини лінійного відділу поліції на станції «Київ-Пасажирський» зателефонував чоловік та повідомив: якщо йому не передадуть гроші (суми не вказав), він усе підірве. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, передають «Конфлікти і закони».


До вокзалу прибули всі профільні служби. З небезпечної території евакуювали 350 пасажирів і 75 співробітників вокзального комплексу. Будівлю та прилеглу територію ретельно оглянули, але вибухових пристроїв чи речовин не виявили. Близько 5-ї години ранку роботу вокзалу відновили. Затримки руху поїздів не було.

Поліція за даним фактом розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України та продовжує проводити заходи, спрямовані на встановлення псевдомінера. Уже встановлено, що виклик було здійснено з мобільного телефону у Шевченківському районі столиці. Зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.