З індивідуальних сейфів клієнтів банку зникли 7 мільйонів гривень. Поліція веде розслідування
- Подробиці
- Опубліковано 15.07.2016 05:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1689
Після візиту клієнта учора співробітники установи виявили відсутність грошей, які зберігалися у банківських комірках. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, передають «Конфлікти і закони».
Подія сталася опівдні, коли до фінансової установи звернулися клієнти із вимогою видати цінні речі, які зберігалися у цьому закладі. Коли менеджер банку направився до приміщення, де під охороною знаходилися цінності клієнтів, то виявив відкритими кілька індивідуальних сейфів і… зникнення семи мільйонів гривень.
Для з’ясування обставин на місце події викликали поліцію. Встановлено, що незадовго до візиту останніх клієнтів до спецприміщення, де розташовані індивідуальні сейфи, заходив чоловік, який зберігав там свої речі. Після його виходу менеджер відразу зачинила двері. Про те, що зникли гроші, працівники банку дізналися через кілька хвилин, коли до них звернулися інші відвідувачі.
Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань із попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст. 185 (Крадіжка) кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять перевірку та встановлюють усі обставини події.
Також з цієї категорії...

Прокуратура опротестувала рішення про приватизацію...
27 июн. 2012 г.

До уваги водіїв! Проводяться ремонтні...
9 окт. 2014 г.

Кияни - Кличку: відбулася Ваша...
8 апр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Партия регионов: Страна, хочешь, расскажу...
25 апр. 2012 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі