На Київщині - дощитиме
- Подробиці
- Опубліковано 21.07.2016 09:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1467
Зважаючи на це, правоохоронці закликають водіїв неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: зважати на погодні та дорожні умови, збільшувати дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду, а також відмовитися від ризикованих маневрувань. При зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.
Крім того, бути уважними при проїзді пішохідних переходів, заздалегідь знижувати швидкість, не об'їжджати транспорт, що зупинився перед «зеброю», зупинятися і пропускати людей, які переходять дорогу.
Прохання до пішоходів - в умовах недостатньої видимості зненацька не виходити на проїжджу частину перед автомобілем, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях. Крім того, радимо мати на одязі світлоповертаючі елементи – це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
07.08.2026 20:31
Пентагон оприлюднив нову порцію файлів про НЛО: «Ти це бачив?»07.08.2026 11:23
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА07.08.2026 11:15
1210 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 7 серпня


Коментарі