​Третя річниця розстрілів на Майдані. У центрі столиці знову було неспокійно

Після масових заходів, присвячених вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, які відбулися вчора на Майдані Незалежності, Хрещатику і Європейській площі, Національна поліція України розпочала кримінальне провадження за фактом травмування правоохоронців при виконанні службових обов'язків.


Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва: «Близько 19-ї години учасники акції прибули до Адміністрації Президента, де між ними та правоохоронцями виникла словесна перепалка і штовханина.

Згодом частина активістів повернулися до Європейської площі: біля встановленого пункту пропуску кілька осіб зламали металеву рамку. Під час сутички поліцейські затримали кількох активних учасників, серед яких лідер ОУН Микола Коханівський. Їх доставили в управління поліції для надання пояснень.

Внаслідок сутичок постраждав один правоохоронець, йому надали необхідну медичну допомогу. Також постраждала і співробітниця патрульної поліції: у неї зламані пальці руки.

За фактом травмування правоохоронців під час виконання службових обов’язків розпочато кримінальне провадження за ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України».

Нагадаємо, у неділю, 19 лютого, біля Стели на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція, організована ОУН і бійцями добровольчих батальйонів - віче на підтримку блокади торгівлі з непідконтрольними територіями Донбасу. На цей день у Києві Нацполіція посилила заходи безпеки: 6,5 тисяч правоохоронців були задіяні у зв'язку з масовими заходами.

Ситуація в районі Майдану Незалежності в центрі Києва стабілізувалася після зіткнень між правоохоронцями та протестувальниками вже в неділю ввечері. Крім поліцейських, декілька протестувальників отримали поранення. Також силовики побили народного депутата від «Самопомочі» Єгора Соболєва, ледве не дісталося і Семену Семенченко. Але ці факти у Нацполіції замовчують.

Соболєв на своїй сторінці Фейсбук опублікував світлину із слідами побоїв на обличчі.

Повну картину подій можна відстежити на сторінці Фейсбук Семена Семенченко.

Невдовзі, близько опівночі, Миколу Коханівського та його побратимів відпустили з райвідділку. Микола написав на своїй сторінці Фейсбук: «Друзі, я і побратими вже на свободі. Виписали адміністративне правопорушення. Деталі та мій коментар з приводу акції та сьогоднішнього ментовського бєспрєдєлу - зранку. А зараз дякую за підтримку всім побратимам і посестрам, які організовано зібрались під Деснянській райвідділок! Дякую депутатам-свободівцям Андрію Іллєнку, Петру Кузику, Володимиру Назаренку, які приїхали першими і дали змогу пройти адвокату! Дякую нардепу Ігореві Луценку, який приїхав і передав вітання зі словами підтримки від пані Оксани Корчинської. Дякую народним депутатам-учасникам акції Єгору Соболєву, Володимиру Парасюку та Семену Семенченку! Дякую всім християнам, хто молився за мене та моїх побратимів! Дякую адвокату пані Нонні Надіч, яка добровільно зголосилась мене та хлопців захищати. Дякую всім небайдужим українцям за вашу підтримку. Тільки разом Переможемо! Слава Нації!»

Фото з відеоролику на YouTube



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.