«Втомилися» від посади?
- Подробиці
- Опубліковано 28.02.2017 12:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 999

Київський міський голова Віталій Кличко звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом’янського району Максима Шкуро за недбале ставлення до розв’язання проблем, які є в районі.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.
«Підписати це рішення має Президент, бо він узгоджує призначення і звільнення глав районів. Але таке подання на звільнення я йому сьогодні спрямую», - наголосив Кличко.
Кадрові рішення Кличко ухвалив після обвалення частини пішохідної консолі Шулявського шляхопроводу.

Нагадаємо, вчора мер столиці наголосив, що шляхопровід не був визнаний аварійним.
«Він втомився від часу, з одного боку. З іншого - це те, що були порушені норми експлуатації, під мостом стояли МАФи, де була пожежа. Це наслідок порушення правил експлуатації», - заявив Кличко.
Фото twitter.com/auto_kiev
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі