У Києві коханець пограбував квітковий кіоск, аби подарувати троянди коханій
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2017 10:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1267
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, подія сталася у підземному переході біля станції метрополітену «Нивки». Дочекавшись, поки продавці відволіклися, молодик вихопив із вази оберемок троянд і побіг геть. На крики потерпілих про допомогу прибігли дільничні офіцери поліції, які знаходилися неподалік.
Старший дільничний офіцер поліції Шевченківського управління поліції Олександр Антоненко розповідає:
«Потерпілі повідомили обставини, а також прикмети зловмисника і напрямок, у якому він побіг. Ми з дільничним Сергієм Карпенко добре знаємо територію обслуговування і відразу зрозуміли, де можна відшукати молодика. Поспішили дворами напереріз і побачили хлопця із букетом троянд, який підходив за зовнішніми ознаками. Його й доставили до управління поліції».
За заявою потерпілих слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. У присутності своїх рідних підліток зізнався у скоєному та розповів, що взяв квіти, аби подарувати своїй подрузі. Речові докази – 76 троянд вартістю майже 3200 гривень, вилучені та повернуті власникам.
Вирішується питання щодо оголошення підозри 15-річному уродженцю Вінниці у скоєнні грабунку. На цей час він відпущений додому під особисте зобов’язання.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Какие выборы? Политическая целесообразность!
27 сент. 2013 г.

Поліція київського Метрополітену через бійку...
17 июн. 2016 г.

У столиці оперативники затримали двох...
10 апр. 2020 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі