На Хрещатику затримали раніше судимого грабіжника
- Подробиці
- Опубліковано 16.08.2017 12:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1504

Злочинець витягнув мобільний телефон з коляски жінки, яка прогулювалася з двома малолітніми дітьми, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
До чергової частини Шевченківського управління поліції із заявою звернулася 36-річна місцева мешканка та повідомила, що її пограбував невідомий. На місце події направили дільничного офіцера поліції, який знаходився неподалік. Спільно із небайдужими громадянами за кілька хвилин за прикметами зловмисника затримали. Ним виявився неодноразово судимий 49-річний киянин. Речовий доказ вилучено.



Слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловіку оголошено про підозру у вчиненні злочину. Санкція статті передбачає покарання – до трьох років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.11.2025 10:45
Україна - демократія чи концтабір?01.11.2025 10:03
Збито та подавлено 206 ворожих БпЛА01.11.2025 09:57
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 1 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі