На місці історичного кварталу на Подолі збираються звести черговий готельно-офісний комплекс
- Подробиці
- Опубліковано 19.08.2017 13:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2702

«SOS! Замість історичного кварталу на Подолі (де зараз розташовані стародавні київські будинки XVIII-XIX cт, серед яких є ті, що мають охоронний статус!) збираються звести «Готельно-офісний та житловий комплекс з підземним (!) паркінгом» висотою до 38 м та площею 33 000 м2 по вул. Набережна-Хрещатицька, 21 - Іллінська, 16 - Волоська (Замовник «Союз Контракт Інвестмент»)», - повідомляє на своїй сторінці Фейсбук Олена Терещенко-Єскіна.
«Під загрозою опиняється Іллінська церква, зона охорони якої не визначена, я вже не кажу про інші історичні будинки та повне спотворення історичного середовища Старого Подолу!



Вчора була на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури КМДА, яка розглядала історико-містобудівне обґрунтування на забудову вказаного історичного кварталу та в цілому ПОГОДИЛАСЯ! Охороняти таким чином культурну спадщину не можна!
Це просто ГАНЬБА!
Можна додати, що у 2006 році зазначений проект узгоджувався як нежитловий (планувалося зведення готелю лише на вул. Н-Хрещатицькій, 21), а тепер позиціонується переважно як житловий й проходить нове узгодження!
Замало будинків на Подолі вже було знищено? Цього проекту допустити не можна!» - пише Олена.
Фото зі сторінки ФБ Олени Терещенко-Єскіної
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.11.2025 10:55
Збито та подавлено 93 цілі противника15.11.2025 10:48
1000 москалів подохло минулої доби на українській землі14.11.2025 12:19
Збито та подавлено 419 цілей противника14.11.2025 12:11
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Андрієм Штангрет у воєнному зведенні за 13 листопада обговорили наступні теми


Коментарі