Незаконно затриманого брата Саакашвілі випустили з Міграційної служби без будь-яких протоколів
- Подробиці
- Опубліковано 02.09.2017 20:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1728

Незаконно затриманого сьогодні в Києві Давида Саакашвілі, брата колишнього голови Одеської обласної адміністрації та лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, відпустили з приміщення Державної міграційної служби. Як повідомляє на своїй сторінці ФБ нардеп Сергій Лещенко, який приїхав до Печерського відділу ДМС, де, як повідомлялось, утримували Саакашвілі, ніяких протоколів не складали, тож про видворення не йдеться, і він може й надалі перебувати на території України.
За словами адвоката Давида Саакашвілі, документальних підтверджень анулювання посвідки на проживання йому не надали. У ДМС наразі ситуацію офіційно не коментували. З’явилось тільки відео, на якому представниця ДМС в агресивній формі прокоментувала захисникам Давида Саакашвілі, що всі дії як поліції, так і міграційної служби відбувалися у межах закону.
Давид Саакашвілі. Фото з відеоролика на YouTube
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.02.2026 21:02
Трампівська Рада миру наразі залишається без Китаю20.02.2026 09:14
Збито та подавлено 107 ворожих БпЛА20.02.2026 09:03
Земля горить під ногами окупанта!Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 20 лютого обговорили головні новини


Коментарі