Поліція Києва розшукує свідків ДТП, у якій нетверезий водій смертельно травмував жінку
- Подробиці
- Опубліковано 15.10.2017 19:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1913
Подія сталася вчора на Оболоні: автомобіль «Рено» на регульованому пішохідному переході збив киянку. Жінку доставили в лікарню, де вона померла. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
«На перехресті вулиць Калнишевського та Полярної 42-річний водій автомобіля «Рено» скоїв наїзд на жінку. На місце автопригоди викликали поліцію та медиків. 65-річну жінку з травмами тіла та голови доставили в лікарню, де вона померла.
Правоохоронцями встановлено, що потерпіла переходила дорогу на регульованому пішохідному переході, а водій, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, рухався на заборонений сигнал світлофора. У крові водія виявлено 2,3 проміле алкоголю.
42-річного водія затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України», - йдеться в повідомленні.
Наразі слідство встановлює всі обставини автопригоди, а також правоохоронці розшукають свідків аварії.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...

Київська влада не лише знищує...
26 сент. 2012 г.

У пожежі в столичній багатоповерхівці...
28 июн. 2013 г.

У столиці на проспектах Перемоги...
8 июл. 2013 г.
Набираючі популярність...

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 окт. 2025 г.

1010 кацапів подохло минулої доби...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі