У Києві правоохоронці затримали киянку, яка намагалася вкрасти із супермаркету м'ясо
- Подробиці
- Опубліковано 17.10.2017 15:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3319
Зловмисниця поцупила сім кілограмів свинини вартістю більше тисячі гривень. Втекти їй завадили охоронці, які тримали її до приїзду поліції.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, до чергової частини Оболонського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у приміщенні магазину впіймали жінку, яка скоїла крадіжку товару. За вказаною адресою терміново прибули дільничні інспектори поліції.
На місці події поліцейські з’ясували, що зловмисниця поцупила з прилавку три пакети із м'ясом і винесла у пакеті повз касу. Крадіжку помітили охоронці магазину. Вони затримали правопорушницю і передали дільничним інспекторам поліції.
Під час спілкування із правоохоронцями 35-річна жінка зізналася у скоєному. Також поліцейські з’ясували, що минулого місяця киянку осудили за аналогічний злочин, тож вона перебуває на випробувальному терміні.
За даним фактом слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років тюремного ув’язнення.
Зараз правопорушниця перебуває в ізоляторі тимчасово тримання. Вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Кличко поспілкувався з командирами «Беркуту»...
21 янв. 2014 г.

Кличко та Томбіньскі обговорили проведення...
4 февр. 2015 г.

Киянину, якого поліція затримала за...
27 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.

Поліцейські з’ясовують обставини вибуху в...
15 сент. 2025 г.

910 москалів подохло минулої доби...
16 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі