Київська поліція оголосила підозри двом чоловікам за викрадення меморіальної дошки з музею Лесі Українки
- Подробиці
- Опубліковано 22.03.2018 20:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1970
Правопорушники забрали бронзовий бюст, розбили його на шматки та поступово здавали як металобрухт. Речові докази вилучені. На час слідства суд обрав їм домашній арешт, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Нагадаємо, на початку березня від співробітника музею надійшло повідомлення про те, що з фасаду будівлі на вулиці Саксаганського зник бюст Лесі Українки. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Як розповів начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко, правоохоронці провели цілий комплекс оперативно-розшукових заходів та затримали за підозрою у скоєнні правопорушення двох мешканців Святошинського району, один із яких раніше судимий за грабіж та зберігання наркотиків.
«Ми встановили, що 33-річний та 32-річний кияни викрали меморіальну дошку, розбили її на маленькі шматки та здавали їх у пункти прийому металобрухту. Одну частку дошки ми вилучили і долучили до кримінального провадження як речовий доказ. Чоловікам вже оголосили підозри у скоєнні злочину за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України – це крадіжка, вчинена у великих розмірах», - зазначив Андрій Крищенко.
За рішенням суду на час розслідування зловмисникам обраний запобіжний захід – домашній арешт. Одному із них – цілодобовий, другому – від 22:00 до 06:00 години. За вчинене чоловікам загрожує до восьми років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Київська влада давно роздерибанила кошти...
19 авг. 2013 г.

Кличко: Столична влада разом з...
28 нояб. 2014 г.

Киевские ветераны ВОВ получили медали...
11 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

На столичній Оболоні затримали харків’янина,...
4 авг. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Закордонні медіа вважають, що саміт...
10 авг. 2025 г.
Останні новини
12.08.2025 10:02
Збито-подавлено 36 ворожих БпЛА12.08.2025 09:53
980 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.08.2025 09:35
Збито-подавлено 59 ворожих БпЛА11.08.2025 07:48
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі