Протестуючі проти будівництва на Тельбіні перекрили дорогу і знесли будівельний паркан

telbin

 
«УДАР» підтримав акцію мешканців столичних Березняків проти забудови ТОВ "Аквапарк" прилеглої до озера Тельбін території.


В акції взяли участь більше 300 киян, які на знак протесту проти будівництва в рекреаційній зоні перекрили автодорогу по вулиці Шумського і вчергове знесли паркан, яким огороджений будівельний майданчик.

«Якщо влада не чує людей, вони вдаються до більш радикальних дій, щоб так чи інакше привернути увагу влади», - зазначив заступник голови фракції «УДАР» у Київраді Андрій Странніков, який брав участь в акції протесту.

За словами Страннікова, відтепер акція проти забудови озера Тельбін носить безстроковий характер.

Мешканці Березняків і всі небайдужі кияни обіцяють, що стоятимуть, поки Київрада на найближчому пленарному засіданні не повернеться до питання скасування передачі земельної ділянки під будівництво ТОВ "Аквапарк", повідомляє прес-служба партії «УДАР».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.